+90(212) 485 7500 info@heskon.com

traren

iskele duvar dayama tij takimİskele kullanımlarında iskeleyi bir bölgeye sabitlemeye yarayan pimli bir iskele sistemidir.

plywood kontraplak kose koruma profiliPlywood (Kontraplak)'ların pek çok avantajı ve gücü vardır ancak aynı zamanda bazı zayıf yönleride vardır.

beton kovasiBeton Kovaları inşaat kolon ve kirişlerinin aralarına harç dolumunu ve belli bölgelere harç beton dökülmesini sağlamaktadır. 

tugla ankraj lamasiTuğla / Ankraj Laması, duvar uygulamalarının da depremde oluşan yatay güçlere karşı belirli şiddetlere kadar yapıya zarar vermeyecek ve taşıyıcı sistemin prensibine aykırı olmadan kolonlara

insaat kalip kiliti cirozİnşaat çirozları kolonların karşılıklı demirleri veya demir donatıyı birbirine bağlayıp aynı uzaklıkta tutan çiroz ve aradaki mesafeyi sabit tutmaya yarayan S harfi şeklindeki demir elemana verilen isimdir.

plastik paspayi elemanlarİPlastik Paspayi Elemanları sayfasında görsel bilgi ve resimler yayınlanmaktadır.

izolasyon profil grubuProfiller izolasyon ve iç cephe dekoratif uygulamaları için pratik çözümler üreten yardımcı elemanlardır.

boru kelepceleri 3Boru kelepçeleri inşaat iskelesinde, iç ve dış hacimlerde çalışma iskelesi olarak kullanılan pratik sistemlerdir. Bu sistemler ise, hareketli ve sabit elemanlardan oluşmaktadır.

tayrod somunları 1Tayrod Somunları ve Kalıp Bağlantı Elemanları İle Alakalı Görsel İçerik Yer Alıyor.

Bize Ulaşın

Marmara Sanayi Sitesi G Blok No:123 Küçükçekmece / İkitelli İstanbul TÜRKİYE
+90 212 485 7500 // +90 532 777 6380
info@heskon.com

turkeymobil icon